“Говерла” шокувала “Шахтар” трьома забитими голами

говерлаДонецький “Шахтар” переміг в Ужгороді у 23-му турі чемпіонату України, але ж як шокувала “Говерла” іменитого суперника! Та й рахунок для глядачів – аж 10 голів на двох забили команди! Підсумковий рахунок 7:3 на користь “Шахтаря”, розповідає ПроСпорт.

До 18-ї хвилині зустрічі підопічні Луческу вже “наколотили” три голи: двічі забив Гладкий і відзначився Коста. Здавалось, справу вирішено. Та орендовані динамівці “Говерли” перевернули все з ніг на голову, зробивши неймовірний камбек. Ще до перерви Хльобас відіграв один м’яч, а після відпочинку ще раз забив Пятову. А Мякушко зрівняв рахунок на 54-й хвилині.

Рахунок 3:3 протримався десять хвилин, після чого Ракицький, Адріано та Степаненко довели до розгрому. А на 90-й хвилині Каверін сфолив проти Гладкого у карному майданчику і арбітр призначив пенальті, який без проблем реалізував Тейшейра.

Відтак Алекс у гонці бомбардирів зрівнявся за голами із Ярмоленком, Калінічем та Бікфалві – у всіх по 12 м’ячів. На один більше у динамівця Кравця, який очолює таблицю. До слова, Ракицький пропустить наступний матч – проти донецького “Металурга”, – через перебір карток. А “Шахтар” тим часом набирає 52 бали і піднімається на друге місце у турнірній таблиці, принаймні до вечора неділі, коли свій матч проведе “Дніпро”.