Холодна зима вижене всіх грітися біля шин – закарпатський активіст

данацкоПро це громадський діяч Іван Данацко заявив з на своїй сторінці у мережі Фейсбук (орфлграфія і стилістика автора):

– Чого чекати від оновленного парламенту, який буде обраний НЕ ПО ДІЛАМ ТВОЇМ, а по призвіщу лідера партії, та по МАЖОРУ, який завдяки індустрії ЗМІ, розкрутив себе.
Я думаю – холодна зима вижене всіх грітися біля шин на Майдані – 3!
ЩО ДАЛІ? Таке питання постає і в нас, людей НЕСКОРЕНИХ владою, але і незрозумілих більшістю людей, тима, які повірили, що ми все робимо заради грошей, або заради слави. Знову будемо збиратись, та вирішувати, чекати Майдан – 3, або плювати на все, як роблять всі, на наші альтруїстські дії!
Слава Україні!


Loading...

Comments:

2 Responses

  1. пенсіонер коментує:

    В Закарпатті проголосувало 30% виборців, і то ці цифри намальовані!!!

  2. патріот Закарпаття коментує:

    Траур для Закарпаття і сором для для його мешканців, коли вчергове у ВР пролізли бандити з великої дороги, грабіжники, корупціонери та всяка сволота, що буде носити мандат Народного депутата, Україні ще довго прийдеться очищатися від всякого роду перевертнів. єМабуть ми закарпатці усі хто і не голосував за цих злодюх теж заслуговують на такі сюрпризи. Як завжди Закарпаття пасе задніх, але це не останні вибори, маю надію що цих “горе-обранців” при їх обранні до ВР чекає очищення, але народне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − four =