Хаос беззаконня в Ужгороді

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує громадський діяч Іван Данацко (орфографія і стилістика автора).

балога і2Зараз все, що відбувається в нашому краї, інакше, як ХАОС БЕЗЗАКОННЯ В УЖГОРОДІ , з однією метою, побільше вкрасти – не назвати!
В пятницю, в той час коли президента Порошенко – НАРОД насильно заставляє підписувати указ про присвоєння жертвам “Небесної сотні” звання Героїв України, в Ужгороді, голосами “продажних” елітних деПутан, серед яких суперелітний))) Балога Іван, що голосував в дві руки))) обирають заступником Закарпатської обласної ради Поповича М., якого МИ, згідно закону про люстрацію, збиралися викинути в смітник історії, з його посади голови адміністрації обл.ради, так-як він працівав в КГБ, а цих людей, вчили бути “виродками” на все життя! Переформатувавши посаду для “ЄЦуна”, Балоги поставили людину, професіонального шпигуна, контролювати за Чубірком, якого перед тим домовившись з РегіАналами, зробили головою обласної ради!
Уважно слідкуючи за подіями, ми бачили, що в четверг, в Ужгородській мерії обирають нового старого В.О. мера – Регіонала Андріїва Б., що говорить про те, що ця влада плювати хотіла на закони, на НАРОД, а продовжує “ДОГОВОРНЯКИ” під лозунгами “Час єднатись”, для боротьби, проти свого НАРОДУ!
ОБРАНІ в свій час, завдяки продажності наших виборців, продовжують “гвалтувати” Закони України, а нас пробують завдяки, цим Законам, ставити в “стойло”. В мене є запитання до нас всіх – для чого вмерла “Небесна сотня” і померають кожного дня невинні люди в зоні АТО, чого МИ незакінчимо цей ХАОС БЕЗЗАКОННЯ В УЖГОРОДІ, не зберемося і не викинемо цих ОБРАНИХ – на смітник історії!
Який НАРОД, така і слава про Україну!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + eight =