Гандбол: ужгородські «Карпати» програли львівській «Галичанці»

гандбол-КарпатиУжгородські «Карпати»  програли матч своєму принциповому супернику – львівській «Галичанці» 25:29. «Карпатівки» билися достойно, на рівних, проте команді не вистачило досвіду та сили.

Матч розпочався під диктовку лідерів чемпіонату – львівської «Галичанки». Швидкі комбінації, ефектні атаки сильних Стельмах і Смбатян – і вже «Карпати» програють 0:4. Привів до почуття команду Б. Петровський лише в середині тайму. Рахунок змінився 3:4. Більшу частину тайму далі тримала в руках «Галичанка». Подарували надію своїм вболівальникам «карпатівки» лише в кінці тайму – за 3 хвилини рахунок був 10:12.

На жаль, зменшити відрив у рахунку чемпіонкам не вдалося, хоч шанс і був – особливо коли Ірина Яблонська відбила семиметровий від своєї тезки Стельмах. Але «карпатівки» рахунок не втримали – 12:14 на користь «Галичанки».

Перерва пішла на користь суперника. У «карпатівок» збився приціл, а львів’янки використовували свої моменти більш ефективно. Та і голкіпер гостей Гілязетдінова  спіймала кураж. До 5-ої хвилини відрив у рахунку -4 для закарпаток.

До честі «Карпат», ситуацію виправили швидко. До середини другого тайму команда змогла відіграти перевагу і наблизитися до суперника впритул. Особливо гарно зіграла Ірина Яблонська.

Звісно, лідер чемпіонату зрозумів, що пахне смаженим, і побіг вперед.  Звісно, помиляючись, але ведучи в рахунку. В останні 10 хвилин в «Карпати Арена» було дуже гаряче. Рахунок постійно змінювався – «Галичанка» то вела в три м’ячі, то лише в один.

На жаль, «Галичанка» своє лідерство втримала. Зробивши необхідний гольовий заділ, львів’янки збудували захисну фортецю у воріт, з яким «Карпати» нічого зробити не могли. Ужгородки програли з рахунком 25:29.