Футбол. Ще одна прикра поразка ужгородської “Говерли”

футбол-ГоверлаЦими вихідними проходять матчі 8-го туру Прем’єр-ліги. Вчора, 4 жовтня, «Говерла» у Запоріжжі грала із «Зорею».

Ужгородці повели на 26-й хвилині матчу. Зі штрафного відзначився Максим Шацьких. Цим самим Максим встановив рекорд результативності чемпіонату — 124 голи.

На 57-й хвилині за грубу гру захисник Ягодінскіс отримує другу жовту картку. Через хвилину луганчани зрівняли рахунок. Після навісу Малиновського, Вернидуб пробив головою, м’яч влучив у штангу, після чого на добиванні вдало зіграв Малишев — 1:1.

На 76-й хвилині триходівку в штрафному «Говерли» замкнув Любенович. Потужним ударом сербський легіонер пробив між ніг Коваля — 2:1.

«Говерла»: Коваль, Люлька, Ягодінскіс, Акакпо, Качараба, М’якушко, Герасимюк, Тудосе, Полянський (Степанюк 46), Шацьких (Каверін 85), Фещук (Трухін 78). Запасні: Бабенко, Глушицький, Павленко, Родіч.

Голи: Малишев (58), Любенович (76) — Шацьких (26).

У неділю відбудеться центральний матч туру «Динамо» — «Шахтар». Поєдинок стане останнім у турі.

Наступний 9-й тур відбудеться за два тижні. 18 жовтня «Говерла» прийматиме «Динамо». За час перерви в Чемпіонаті у Європі пройдуть матчі кваліфікації до Євро–2016.