Екзальтовані подруги Балоги накинулися на ужгородське протестне містечко (ОНОВЛЕНО, ФОТО)

чирибанНапруження напередодні сесії Закарпатської облради досягло апогею. 

Сьогодні, 10 червня, група неадекватних жіночок здійснила напад на наметове містечко перед будівлею Закарпатської ОДА. Очолювала цю акцію пасія голови Закарпатської облради Івана Балоги, депутат Берегівської міської ради Світлана Чирибан, котра з подругами зубами рвали плакати з надписами “Закарпаття без Балог”, “Саморозпуск зради”. Зрозумівши, що накоїла неподобства ця жіночка кинула в намет 50 гривень, нібито як компенсацію за хуліганство.

Комендант містечка Іван Данацко порадив їй засунути гроші в одне місце, а сам заявив, що звернеться у правоохоронні органи для заспокоєння буйної депутатки.

Особи двох колег Світлани встановлюються.

Оновлено 15.00

Другою скандалісткою-хуліганкою виявилася також депутат Берегівської міськради від ЄЦ Наталія Бізіля, яка є завідуючою дитячим садком. Ця дама під час сесії влаштувала істерику громадським активістам лізучи в очі та похабно виражаючись. У відповідь огрядна дівуля почула запитання, чи вона часом сексуально незадоволена, що так кидається на посторонніх мужчин.

Дивно як ця істота займається вихованням дошкільнят?

Третьою “зіркою” Балоги виявилася також депутат від ЄЦу бізіляБерегівської міськради Ольга Бізіля, яка займає посаду заступника Чопського міського голови, саме вона зубами відірвала шматок транспаранта. З неї не дивно, адже вона ще нещодавно звинувачувала журналіста “Трибуни” Валерія Наталевича у сексуальних домаганнях і писала на нього заяви в правоохоронні органи.

Складається враження, що цим політичним діячкам місце не Берегівській міськраді, а Берегівській психлікарні.

чирибан3

данацко

чирибан2


Loading...

Comments:

7 Responses

 1. Дід Мороз коментує:

  Данацкови Івану!
  Ця стара курва берегівська, шо позад неї хлопці і ПравоСеки у Берегово на засідання Міськради їздили, а Сливка Славко голова ГО “ЩИТ” (SHIT – гівно по англійськи) за то у неї гроші узяв!

 2. ciller коментує:

  Цим вчинком вони підтвердили свій дебилізм 2-Бізділяньки та Чирибаня.

  • Женька коментує:

   Ніколи не була прихильницею цих жіночок . За кожною з них тягнеться шлейф корупційних схем.
   не переживайте,як би їхні палатки от так громили……….то вже би бігли писати заяви у міліцію, та ще й би пришили вам шось……… сексуальні домагання))) смішно………ці жінки самі не знають, що вони хотять в цьому житті! і рибку з”їсти і на ……. сісти! (ВИБАЧАЙТЕ) чи то не знають куди свої дупи всадити???

 3. ЦарПростоЦар коментує:

  Бізіля схожа на єнота. На дуже знервованого єнота. Щось там з особистим життям не склалося.

 4. Саша коментує:

  Старі курви – єбати іх нема кому

 5. Батурина коментує:

  Эта береговская шалашовка надоела всем со своими заскоками
  Я Царице сказала-будете иметь бледный вид , перестаньте с ней панькаться. Стыд один с ней. Течка у неё вечная. Так не слышит же

 6. LazzyCat коментує:

  Сучасний молодіжний сленг визначає подібні дії жіночки як “разрив пукана”, англійською кажуть “butthurt”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =