Чергова провокація проти закарпатського активіста (ДОКУМЕНТ)

данацкоПро це повідомляє громадський активіст Іван Данацко на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

– Череда ВИПАДКОВИХ пригод в Ужгороді “заціпила” і наше наметове містечко. Після САМОЗАПАЛУ ресторану пані Бедь, взриву гранати у пана Бобіти, які випадково виявилися Ужгородськими міськими депутатами, сьогодні з одного із наметів вкрали мою сумочку з документами, планшетом та телефоном.
99 днів я її залишав в наметі, коли ішов на акції або кудись по роботі, а тут перед анонсованою акцією до ювілею – ВИПАДКОВО ВСЕ ПРОПАЛО!!!
Або анонсований ЕКЗОРЦИЗМ, розворушив “бісів” із обласної та міської ради, або наші “революціонні” владні чиновники вирішили НАС залякати, заради влади. Стає питання – НА, ЩО ВИ ЩЕ ГОТОВІ ЗАРАДИ ВЛАДИ?
Чого продвинуті молоді люди, які так активно відстоюють інтереси “сикуна”, не замічають череду ВИПАДКОВОСТЕЙ.
Завтра відбудеться сесія, на якій відбудеться “дійство” заради, якого ВИПАДКОВОСТІ стали в чергу, з метою залякування. Люди, які оточили себе охороною ніяк не збагнуть, що коли ти нікому і нічого не винний, коли ти виконуєш обіцяне людям, коли ти поважаєш закон – ти нікого не боїшся, так як в житті один раз померати, а жити в страху все життя – це не для нас.
Ми завтра будемо скромно без всяких образливих викриків, в цивілізованному стилі, займатись зміною влади, яка продовжує знехтувати законами, заради свого збагачення.
Слава Україні!!!

звернення2 звернення


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + eighteen =