Біженці з Луганська ночують в наметах під Закарпатською ОДА (ФОТО)

Сьогодні на площі Народній в Ужгороді вдалося поспілкуватися з двома зовсім юними біженцями з Луганська. Міша вісімнадцяти  років і сімнадцятирічна Оля (імена змінені) вчорашню ніч провели в наметі протестного містечка перед стінами ОДА. Заночували тут бо не мали за що поселитися в хостелі, дякують господарю Івану Данацку, що прихистив їх у негоду.

біженці

Приїхали луганчани до Ужгорода щоб здати ЗНО,  на їх батьківщині це зараз неможливо. Статус біженців отримувати не збираються, бояться розправи бойовиків, адже ті називають таких зрадниками, а в Луганську залишилися батьки та рідні. Тому також просять не записувати їх і не фотографувати обличчя.

Попри всі негаразди молоді люди сповнені оптимізму: Міша закінчив кулінарний коледж і має досвід роботи кухарем, каже, що роботу знайде швидко, отже зможе винаймати кімнату про яку вже домовилися за 300 гривень у місяць. Оля впевнена, що успішно здасть ЗНО і навчатиметься в ужгородському виші.

Поветртатися до Луганська біженці, наразі, не збираються, кажуть, що частина людей там  перетворилася у звірів, що ніяк не наситяться людською кров’ю. У Мішиного товариша батька застрелили вистрілом в голову через дрібне непорозуміння, мародери грабують магазини, відбирають автівки. Найгірше те, що терористи базуються у житлових районах, використовуючи мирне населення в якості живого щита.

Поспілкувавшись, не побачив  великої різниці між цими юнми українцями і своєю вісімнадцятирічною донькою – молодь є молодь. Приємно також , що своє майбутнє луганчани  пов’язують з незалежною Україною і вважають, що нашій державі до снаги здолати всі труднощі.

Павло Федака.

данацко


Loading...

Comments:

2 Responses

 1. Ужгородський позитьив коментує:

  Заходиили ми з біженцями до штабу у Закарпатській ОДА, питання щоб поселити людей або надати допомогу реальну вони майже не вирішують, якась робота у нихбюрократична а не позитивна.
  Але мущин та жінок-медпрацівників з цих ДНР,ЛНР недоє-республік пускати у інші регіони неправильно, треба їх призивати дол військових і правоохоронних органів що захищають вічну українську козацьку територію.

 2. Катерина коментує:

  Як вам не соромно! Саме за рахунок таких от “патріотів”, які не просто тікають із Батьківщини, а ще й патякають, як там гірко їм жилося. Сикуни! А ви поверніться і у вічі гляньте батькам своїм, зрадники! На кого ви їх покинули?
  Ніхто в місті не хоче війни!!!
  Це вигадала влада, щоб щоб зробити геноцид донбаського народу.
  Україно-ненько, ти сама нас зреклася!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − five =