Активіст просить Порошенка розпустити ужгородських “путан”

Через невтихаючий дерибан ужгородських земель та намагання депутатами “Фронту Змін”, “Батьківщини”, “ЄЦу” та УДАРу всадовити в крісло в.о. Ужгородського міського голови представника Партії Регіонів Богдана Андріїва, громадський діяч Іван Данацко просить Президента України Петра Порошенка, Голову Верховної Ради України Олександра Турчинова та Прем’єра Арсенія Яценюка  розігнати депутатський корпус Ужгородської міськради, призначити в.о. міського голови та провести позачергові вибори Ужгородського міського голови та Ужгородської міськради.

Як бачимо 60 путан вже дістали найрадикальніших політиків Закарпаття.

мітинг12

Орфографія та стилістика автора.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ПОРОШЕНКО П.О.
ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ
ЯЦЕНЮКУ А.П.
ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ
УКРАЇНИ
ТУРЧИНОВУ О.В.
від громадського активіста
ДАНАЦКО І.І.
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
21-22 листопада буде річниця початку боротьби українського НАРОДУ за свою волю та гідність!
Ще не встигла застити кров жертв “Небесної сотні”, з якою я 20 лютого на Київському Майдані брав активну участь в бойових діях, як представники Вами керованих політичних сил, разом з партіями БЮТ Юлії Тимошенко та “Єдиний центр” Віктора Балоги в Ужгородській міській раді, об’єднуються з перекрашеними представниками партії Регіонів, з метою призначення Богдана Андріїва виконуючим обов’язки мера, що дестабілізує ситуацію в місті.
Стає зрозуміло, що виконуючи лозунг “Час єднатися” ви об’єднуєтесь для боротьби проти свого НАРОДУ, зраджуючи ідеали, за які вмерали та продовжують померати невинні люди!
П Р О Ш У :
Для стабилізації ситуації в Ужгородській мерії, розігнати депутатів, які повністю себе скомпроментували в кулуарних домовленностях та незаконних земельних оборудках, чим довели свою неспроможність керувати містом і об’явити позачергові місцеві вибори!
Призначити своїм Указом виконуючого обов’язки мера, людину безпартійну і не заангажовану від жодного олігархічного клану, яка зможе об’єднати навколо себе професіоналів, для ефективного господарювання в місті Ужгороді.
З надією на порозуміння Данацко І.І.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + twelve =