Акцію “Закарпаття без Балог” перенесуть до Мукачева

мітинг12Про це інформує громадський діяч Іван Данацко на своїй сторінці у Фейсбук:

-62 дні, як продовжує своє життя Ужгородський Майдан на площі Народній під лозунгами “Закарпаття без Балог”, “Україна Єдина” та “Віддамо владу в чесні руки”.
За цей період ми провели багато акцій на кордонах, в прокуратурах, судах та сесіях районів і області. В нас був період коли на Майдані жило багато людей, а було, що один. До нас приходили за допомогою люди із Луганська, Донецька та Криму, а ще більше із Закарпаття. В нас було вкрадено чотири!!! рази прапор України, один Закарпаття, один намет і був наліт “бішених Берегівських бабуль” прихильників клану Балоги та партії “ЄЦ”.
Весь цей час до нас підходить багато людей із всіх куточків області і пропонують приїхати до них в гості, хоч на один день, в кожний районний центр з метою спілкування, та обговорення спільних методів боротьби з народним ворогом – корупцією, яка породжує безкарність та беззаконня чиновників.
Сьогодні ми вирішили, якщо отримаємо фінансову допомогу від народу або людей, які підтримують нашу боротьбу, для того щоб придбати виїздний намет, стіл і стільці, на виготовлення печатної інформаціонної продукції та на топливо для автомобіля – тоді ми гарантуємо, що відвідаємо кожний районний центр Закарпатської області з акцією – “Не зрадь Майдан”, “Закарпаття без Балог” та “Віддамо владу в чесні руки!”.
Наша головна ціль знайти людей та зробити із них команду, яка готова змінити життя в нашому краї на краще, зламати цю корупційну систему, яка в нашому краї основана та контролюється кланом Балог та партією “ЄЦ”.
РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ до тих пір, поки не буде втілено в життя те, за що померла “Небесна сотня” і кожного дня померають патріоти України в зоні АТО!
Картка А-банку, Приватбанку 6705 0918 0070 6172 Данацко Іван, на перед вдячні Вам за допомогу і гарантую відзвітуватись за отримані кошти.
Слава народу України!


Loading...

Comments:

1 Response

  1. СБУ коментує:

    Я вас цілком підтримую,але найкраще буде не голосувати на виборах за партію Балоги,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =