Акція “Закарпаття без Балог” вимагає відкликання депутатів усіх рівнів

мітинг12Інформує в мережі Фейсбук громадський активіст Іван Данацко (орфографія і стилістика збережені): “Покращення вже сьогодні” народ перестав витримувати. Що нам уже покращили після революціії, або як це дійство називається?
Бензин, валюта, ціни на продукти, так з 1 червня 2014 року, без всякого ажіотажу, під анонсування результатів виборів, ще підняли тарифи на електроенергію, та інші. Влада виконала вимоги МВФ, з метою знову нас загнати в борги. Ця влада зробила те, що не робила влада Януковича, хоча як її це змушували робити.
У кого вони спиталися перед тим, як приймати ці рішення, або вони “слуги народа”, роблять все, що їм заманеться. Ті кого ми обрали на виборах захищати інтереси народу, ці так звані народні депутати, захищають, лобіююь свої інтереси і плювати їм на своїх виборців, на свій народ.
Скільки ще це все буде продовжуватись? Коли вони спочатку піднімуть зарплати та пенсії, а потім будуть піднімати тарифи. Яценюк сказав, що у держави не має коштів, так це виходить, що народу потрібно оплатити за все те, що хтось накрав з бюджету. Зараз народ воює за свої кошти, збираючи гривні та купуючи речі та харчі. А в той час, вони на телешоу розказують, які вони незамінимі і їх не можна переобрати, так як в країні війна і хаос. Мені бачиться, що до тих пір, поки вони там в тій Веровній зРаді, до тих пір і буде війна і хаос.
З сьогоднішнього дня я розпочинаю акцію – перевибори депутатів на всіх рівнях. Нам потрібно перегружати всю владу, а не тільки президента. Ці депутати не захищають народні інтереси, їм не місце в селищних, міських, районних, обласних та в Верховній радах.
А також потрібно зібратись з метою переглянути всі тарифи для населення – світло, газ, вода і інші, ми повинні знати звідки вони беруть ці ціни.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 7 =