50 днів триває акція “Закарпаття без Балог”

данацко2Про це на своїй сторінці у Фейсбук інформує її організатор Іван Данацко (орфографія і стилістика автора):

Знову співпадіння – сьогодні рівно 50 днів, як була розпочата акція-мітинг в місті Ужгороді, на площі Народній – Україна Єдина та Закарпаття без Балог, і сьогодні в нас в Ужгороді сесія.
10 липня 2014 року мені потрібно було їхати в Верховний суд по своїй кримінальній справі, але, як для українців стало звичкою, “фінанси співають романси” і я вирішив залишитися присутнім на сесії.
Багато було почуто, багато з ким спілкувався, багато хороших емоцій і багато грязюки, це все та багато іншого пережито за 50 днів. Що вони дали Ужгороду та області, можна передати словами голови обласної ради Балоги, які він сказав мені при нашій зустрічі “якщо я захочу, то мені потрібно 10 хвилин і тебе тут не буде, але це буде резонансом для громадськості, так ми вирішили, щоб ти стояв і так з того толку нуль”. Таке ставлення до громадськості і до нашого народу у чиновників, у депутатів, яких ми для себе обрали, а точніше, які для себе, від продажного народу, від нас з вами, купили мандати. Але зараз від їх роботи для нас толк “повний нуль”, так як вони собі владу купили і самі вони, без наших активних дій нікуди не підуть.
Скільки ми ще будемо терпіти цій владі, скільки нам ще треба смертей на Майданах, в АТО, або під колесами п’яних судів, прокурорів, митників та міліціонерів, скільки нам потрібно поламаних доль, життів, сімей та родин. Коли їм буде достатньо, використовуючи свої корупційні схеми і знущаючись над своїм народом, зароблених, а точніше вкрадених у нас всіх – грошей.
Ціль наших політиків, депутатів і чиновників одна – гроші, гроші, які дають владу, а влада, яка дає гроші. Коли ми народ зрозуміємо, що нам потрібно об’єднатись і до кінця розірвати цей замкнутий круг? Нам потрібно доробити розпочате людьми, які ціною своїх життів “Небесної сотні”, ціною жертв АТО, ціною своїх мук і терпіння, стараються змінити життя в Україні на краще.
Багато хто приходить до нас на ужгородський Майдан і питається, “а кого Ви хочете, якщо не Балог?”, на що МИ відповідаємо – а ВИ виберіть собі тих хто зможуть щось поміняти, хто буде ставити інтереси людей вище своїх особистих, хто буде реагувати на Ваші звернення і на наші проблеми. Ми повинні обирати тих кого знаємо і поважаємо, а не продаватись і слухаючи продажні ЗМІ робити те, що нам нав’язують.
Сьогодні ще один день прийшов до нас. Яким продуктивним він був ми взнаємо підводячи підсумки, але хочеться, щоб ми зрозуміли один раз і назавжди, що ніхто НАМ, ніколи нічого не зробить, якщо МИ самі цього не будемо робити, контролювати, добиватись.
Слава народу України!


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 7 =